Dodany: 2018-02-08 11:31:27
 

Niemożność poradzenia sobie z problemami

Jesteś członkiem rodziny osoby uzależnionej od środków farmaceutycznych i sam nie radzisz sobie z tym problemem. Często zdarza się tak, że z powodu nałogu cierpi nie tylko osoba uzależniona, ale również jej bliscy. Wtedy najlepiej oprócz skierowania chorego na terapię, sami też udajmy się po specjalistyczną pomoc.

Warto skorzystać z kompleksowej oferty ośrodków leczenie uzależnień od leków, aby pomóc także sobie. Jeśli jesteśmy młodymi ludźmi i problem ten dotyczy na przykład naszych rodziców, musimy podjąć terapię, aby później nie mieć problemów w dorosłym życiu. Wiele takich historii kończy się tym, że dzieci lekomanów mają problem z nawiązywaniem relacji, są odrzucane przez społeczeństwo, mają niską samoocenę i ciężko znaleźć im odpowiednią pracę.

Dlatego zanim nałóg bliskiej osoby zniszczy również Twoje życie musisz reagować i poprosić o fachową pomoc. Terapia nie będzie, aż tak trudna i długotrwała jak w przypadku leczenie uzależnień od leków, jednak należy się jej poddać, aby w przyszłości móc wieść normalne, godne i szczęśliwe życie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niemożność poradzenia sobie z problemami
Nick: