Dodany: 2018-02-08 11:39:36
 

Ile kosztuje leczenie uzależnień od leków?

Ile kosztuje leczenie uzależnień od leków? Pobyt w prywatnym ośrodku, który świadczy takie usługi może być dość kosztowny. Za miesiąc terapii zapłacimy około sześć tysięcy złotych. Jednak w przypadku lekomanii, zazwyczaj potrzebny jest również detoks, który trwa kilkanaście dni i kosztuje od jednego do dwóch tysięcy.

Oczywiście dla większości osób uzależnionych takie kwoty są często nieosiągalne, dlatego ośrodki wychodzą im naprzeciw i oferują płatność ratalną. Z pewnością możemy również liczyć na pomoc ze strony rodziny, która być może wesprze finansowo koszty naszego leczenia. Nie możemy nigdy patrzeć przez pryzmat finansów, jeśli chodzi o nasze zdrowie i życie. leczenie uzależnień od leków jest jedynym wyjściem z tragicznej sytuacji. Nawet alkohol nie powoduje aż tak dużych strat w organizmie, co substancje czynne zawarte w środkach farmaceutycznych.

Najgorszą konsekwencją nadużywania leków jest nieodwracalne zniszczenie komórek nerwowych, które nie ulegają regeneracji, co może doprowadzić nawet do śmierci. Jeśli zależy nam na powrocie do normalności, musimy zainwestować w fachową pomoc..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje leczenie uzależnień od leków?
Nick: