Dodany: 2018-02-08 11:44:00
 

Uzależnienie może dopaść każdego

Betty Ford pierwsza dama Stanów Zjednoczonych w latach 1974-1977 jest najlepszym przykładem na to, że z problem lekomanii, dotyczy nie tylko pojedynczych osób, ale również gwiazd, celebrytów oraz ludzi stojących na czele państw. Każdy z nas może zostać ofiarą nałogu, który odbierze nam radość z życia i doprowadzi do naszego upadku.

Społeczeństwo, które nie jest świadome rangi problemu nie jest w stanie mu przeciwdziałać. Dlatego powinniśmy głośno mówić o lekomanii i sposobach na leczenie uzależnień od leków. Nie możemy traktować tego tematu jako tabu, ponieważ takie zamiatanie istotnych kwestii pod dywan kiedyś się na nas zemści. Betty Ford poradziła sobie z nałogiem i założyła klinikę leczenia uzależnień, która pomaga tysiącom osób każdego roku w powrocie do normalnego życia. Kobieta, która stała w cieniu sławnego męża polityka, na co dzień brylowała na salonach, uśmiechała się do władców państw z całego świata, a kiedy wracała do pokoju próbowała odreagować stres właśnie w postaci nadmiernego zażywania środków farmaceutycznych.

Jeśli jej udało się wyjść z nałogu, jest nadzieja również dla Ciebie wystarczy udać się na leczenie uzależnień od leków do specjalistycznego ośrodka i zatrzymać błędne koło, które pcha Cię w kierunku poważnych problemów. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uzależnienie może dopaść każdego
Nick: