Dodany: 2018-02-09 16:18:29
 

Bulimia i anoreksja

Gdy zaobserwujesz u swojej córki objawy bulimii bądź anoreksji musisz jak najszybciej reagować. Młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy jak bardzo mogą wyniszczyć swój organizm, katorżniczymi dietami czy całkowitym głodzeniem się.

Nastolatki tworzą w swoich głowach obraz idealnego ciała, który nie pasuje do rzeczywistości. W błędzie utrzymują je reklamy telewizyjne oraz kolorowe magazyny, które pokazują zafałszowany obraz modelek. Jeśli wcześnie nie zareagujemy, to później może być konieczna prywatna klinika psychiatryczna, ponieważ konsultacje z lekarzem raz w tygodniu mogą być niewystarczające. Szczególnie, że nastolatki opracowują do perfekcji metody oszukiwania rodziców, wmawiają im, że jedzą normalnie, a później okazuje się, że wyrzucają jedzenie do śmietnika, albo wymuszają wymioty.

W prywatna klinika psychiatryczna personel medyczny będzie całą dobę czuwał nad naszym dzieckiem i pilnował, aby młoda kobieta przyjmowała normalne posiłki, co jest dodatkową zaletą takiego rozwiązania. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bulimia i anoreksja
Nick: