Dodany: 2018-02-12 09:21:53
 

Kontrola picia alkoholu

Nierzadko wydaje się nam, że kieliszek wina, albo dwie puszki piwa codziennie do kolacji, to nic groźnego. Jednak tak powoli rodzi się uzależnienie, z którym bardzo ciężko samodzielnie zerwać. Nałóg zaczyna rządzić naszym życiem i nie pozawala nam normalnie funkcjonować.

Tracimy kontakt z rodziną i zaczynamy staczać się na margines społeczeństwa. Warto zawalczyć o siebie jak najwcześniej, jeśli tylko damy sobie sprawę z powagi sytuacji musimy udać się do specjalisty. Możemy też skorzystać z oferty jaką daje nam prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu. Wiele osób jest w błędzie, bo uważa, że do takich miejsc udają się wyłącznie gwiazdy chcące zerwać z nałogiem, ale prawda jest taka, że kliniki przyjmują każdego, kto chce zmienić coś w swoim życiu i wyrwać się z niebezpiecznych szponów nałogu. Kompleksowe podejście do terapii pozwala na zajęcie się nie tylko ciałem, ale również duszą.

Psychologowie, terapeuci i pozostały personel medyczny dbają o jak największy komfort pacjentów i stwarzają rodzinną, przyjazną atmosferę. Oczywiście ważnym aspektem jest wsparcie ze strony rodziny, stąd każdy prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu ustala godziny i dni odwiedzin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kontrola picia alkoholu
Nick: