Dodany: 2018-02-14 14:56:22

Depresja poporodowa

Depresja poporodowa, to poważny problem, który często jest zupełnie bagatelizowany przez społeczeństwo. Wszyscy uważają, że młoda matka ma prawo gorzej się czuć i mieć obniżony nastrój.

To prawda, jednak tylko częściowo, ponieważ na początku zaraz po porodzie faktycznie kobieta może czuć się nieco zagubiona, do tego dochodzą hormony, które po narodzinach potomka muszą wrócić do prawidłowych wartości. Jeśli stan przygnębienia utrzymuje się ponad dwa miesiące, to powinniśmy zacząć się poważnie martwić o zdrowie bliskiej nas osoby. Warto namówić ją na pójście do kliniki leczenia depresji, gdzie otrzyma specjalistyczną pomoc. W wielu przypadkach leczenie jest niezbędne, aby chory mógł znów normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Lekarze przyjmujący w kliniki leczenia depresji są doświadczonymi fachowcami, którzy mieli do czynienia z wieloma przypadkami chorych, dzięki czemu doskonale wiedzą jaka forma terapii będzie najlepsza dla danego pacjenta. Pomoc młodej matce jest szczególnie ważna nie tylko ze względu na nią, ale również z powodu bezpieczeństwa nowonarodzonego dziecka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Depresja poporodowa
Nick: